قوانین و مقررات

قوانین ثبت نام و استفاده از امکانات سایت nekounam6.com

 1. سایت nekounam6.com مفتخر است تا خدمات خود را به شهروندان ایرانی ارائه نماید. به لحاظ حفظ انسجام کاربری سايت و راحتي کاربران قوانينی وضع شده است که خواهشمندیم پیش از استفاده از سایت آنها را بطور کامل مطالعه فرمایید.
 2. این سایت (nekounam6.com) تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد.
 3. استفاده از نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت كاربر حذف خواهد شد. حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.
 4. هنگام ثبت نام ، ثبت یک شماره معتبر وقابل دسترسی برای کاربران الزامی است.
 5. زمانی که یک ثبت نام انجام می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در ثبت نام صورت گیرد، لطفا با شماره پشتیبانی 22383455 تماس حاصل فرمایید.
 6. افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
 7. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم شرکت در جلسات  ، هزینه ی ثبت نام غیر قابل بازگشت خواهد بود.
 8. سایت (nekounam6.com) امکان ایجاد واعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.
 9. سایت (nekounam6.com) این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بصورت مستقل ، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر ثبت نام و یا نام کاربری را لغو نماید.
 10. در سایت (nekounam6.com)  امکان اضافه کردن چند آدرس در پروفایل شما قرار داده شده است و نیازی به ایجاد چند نام کاربری نمی باشد. لذا کاربر تنها امکان انتخاب يک نام کاربري را داشته و در صورت فعاليت يک کاربر با دو اکانت، اکانت دوم حذف خواهد شد.
 11. از نوشتن نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديریت سایت حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.
 12. در صورت مشاهده هر گونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی و یا بي احترامي به كاربران ديگر، مسئولان سايت، به کاربر خاطی اخطار داده می شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد.
 13. با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت.
 14. این مدرسه فوتبال عبارت است از مرکز آموزش فوتبال برای کودکان و و نوجوانان برای سنین 6 تا 16 سال که طبق ظوابط مندرج در آین نامه مدارس فوتبال مجوز فعالیت از اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان تهران را دارا می باشد.
 15. مدرسه فوتبال در تمام فصل سال فعال و برگزار کننده جلسات تمرینی با رعایت سر فصل های آموزشی فدرسیوان فوتبال می باشد.
 16. لباس ورزشی کامل با علامت و نام مدرسه بین همه فوتبال آموزان توزیع می گردد.
 17. از ملی پوشان فوتبال کشور در برنامه های مدرسه فوتبال برای افزایش انگیزه فوتبال آموزان جهت حضور در مدرسه فوتبال دعوت می گردد.
 18. امیدست با به کارگيري این قوانين و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم خدماتی درخور شان شما شهروندان عزیز ارائه نماییم؛ شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.
 19. به اميد ساعاتی خوش در سایت آکادمی فوتبال نکونام (nekounam6.com) براي شما شهروندان ایرانی.
0%